Bestuur, directie en team

Directie    
Bertie Martens             ma, di, do, vr                         b.martens@kindante.nl         
Locatieleider: Ivo Geurts  do, vr i.geurts1@kindante.nl
Interne begeleiding    
Marly Philipsen  di, vr       m.philipsen@kindante.nl   
ICT-coördinator     
Sandra Curfs  do (om de week) s.curfs@kindante.nl 
 

De leerlingen zijn op onze school verdeeld in 3 bouwen:
4-  6 jarigen         De groepen 1-2-3
6-  9 jarigen         De groepen 4-5
9-12 jarigen         De groepen 6-7-8
 

Onderbouw 4-6 jarigen
   
Juf Ida Spoelstra
Juf Marloes Smit
(juf Marloes wordt vervangen tijdens haar zwangerschapsverlof door juf Maartje Poell
ma, do
di, wo, vrij
i.spoelstra@kindante.nl
m.smit@kindante.nl

m.poell@kindante.nl

Middenbouw 6-9 jarigen
   
Juf Vivian Resnik


Leraarondersteuner: 
Juf Kirstin Theunissen
ma, di, wo, do

ma, vr
v.resnik@kindante.nl


k.theunissen@kindante.nl

Bovenbouw 9-12 jarigen
   
Juf Joyce Jeurninck - Schreurs   ma t/m vrij j.schreurs@kindante.nl 
Meester Ivo Geurts ma, wo i.geurts1@kindante.nl
Leraarondersteuner:     
Juf Kirstin Theunissen  di, do k.theunissen@kindante.nl
Juf Linda van de Ven  di, wo, do, vr  l.vandeven@kindante.nl 

Ondersteunend personeel
   

Managementassistente

Francis Coenen 



di ochtend 
 
Conciërge
Guido  ten Haaf


Wil Virdis

wo ochtend
do middag

ma- en di ochtend
 
Klassenassistente    
Juf Fiet Kentgens ma, do  

Vakdocent gym 

Raymond Van Harwegen 



vr
 

Bestuur Kindante
Bij Kindante is elk kind uniek en zijn alle kinderen gelijkwaardig. Kindante bestuurt 29 basisscholen, 3 scholen voor speciaal basisonderwijs en 2 scholen voor speciaal onderwijs/voortgezet speciaal onderwijs. Dit zijn openbare, bijzondere (katholiek en protestants-christelijk) en algemeen bijzondere scholen. Elke Kindante-school heeft een eigen onderwijskundige aanpak en karakter.
Meer informatie over Stichting Kindante vindt u op de website www.kindante.nl