Bestuur, directie en team

Directie    
Bertie Martens             ma, di, do, vr.                         b.martens@kindante.nl         
Interne begeleiding    
Marly Philipsen  di, woe (oneven weken)        
woe, do, vrij (even weken)
m.philipsen@kindante.nl   
ICT-coördinator     
Yvonne Pleijers  1 dag per de week  y.pleijers@kindante.nl 
 

De leerlingen zijn op onze school verdeeld in 3 bouwen:
4-  6 jarigen         De groepen 1-2-3
6-  9 jarigen         De groepen 4-5
9-12 jarigen         De groepen 6-7-8
 
Groep 1-2-3    
Juf Ida Spoelstra
Juf Marloes Smit
ma t/m do
ma t/m vrij
i.spoelstra@kindante.nl
m.smit@kindante.nl
Groep 4-5    
Juf Joyce Jeurninck-Schreurs

Leraarondersteuner: 
Juf Kirstin Theunissen
ma t/m vrij


Ma t/m do
j.schreurs@kindante.nl


k.theunissen@kindante.nl
Groep 6-7-8    
Meester Ivo Geurts
Juf Leonie Vola 

Onderwijsassistent:
Juf Vivian Resnik
 
ma, di, do, vrij
di t/m do


ma, di, wo, vrij
i.geurts1@kindante.nl
l.vola@kindante.nl


v.resnik@kindante.nl
Ondersteunend personeel    
Conciërge:
Guido  ten Haaf
wo- en donderdagochtend  
Klassenassistente    
Juf Fiet Kentgens    

Bestuur Kindante
Bij Kindante is elk kind uniek en zijn alle kinderen gelijkwaardig. Kindante bestuurt 32 basisscholen, 3 scholen voor speciaal basisonderwijs en 2 scholen voor speciaal onderwijs/voortgezet speciaal onderwijs. Dit zijn openbare, bijzondere (katholiek en protestants-christelijk) en algemeen bijzondere scholen. Elke Kindante-school heeft een eigen onderwijskundige aanpak en karakter.
Meer informatie over Stichting Kindante vindt u op de website www.kindante.nl